Aktuality

VI.ročník Mezinárodní vědecké konference SPPK ,,Vše, co jste chtěli vědět o cévních vstupech, ale báli jste se zeptat,, se koná ve dnech 15.-16.11.2021 v přednáškových sálech II.interní kliniky FN Olomouc. Konference je prezenční s limitovaným počtem účastníků a současně je vysílána i živě. Registrovat se můžete buď na PREZENČNÍ FORMU nebo na ONLINE FORMU na www.medilyst.cz


Společnost klinické výživy a intenzivní metabolické péče ČLS JEP

pořádá XXXVI. MEZINÁRODNÍ KONGRES SKVIMP

na téma: Výživa a metabolismus: věda – praxe – etika

Hradec Králové 10.-12.9.2020 Nové Adalbertinum

MEDISYNER je vystavovatelem na této akci.

Mezinárodní kongres WOCOVA 2020, plánovaná na červen tohoto roku v Řecku, byla z důvodu koronavirové krize a uzavření hranic přeložena na duben 2021. Náhradou je WOCOVA LIVE 2020, která proběhne 17.-18.6.2020 - na tuto akci je zapotřebí se přihlásit (registrace je zdarma)

na https://www.glovanet.com/wocova-events-2/wocova-live/

Doporučujeme

OCHRANNÁ ROUŠKA S NANOAg - ŠEDÁ NovinkaVýprodejAkceSkladem

Ochranná rouška s nanoAg CatCarePro - univerzální

Ochranná rouška s aktivním stříbrem je pomůcka, která chrání uživatele i jeho okolí v době rozšíření infekčních onemocnění. Chrání uživatele při pobytu ve znečištěném městském nebo jiném prostředí a díky její schopnosti zachytit aerosoly, prachové a smogové částice a pyly, je vhodná i pro alergiky a astmatiky v náročném pylovém období. Rouška je dvouvrstvá a nechrání proti virům!

TROJÍ EFEKT PRO VAŠE POHODLÍ:

 • Antibakteriální efekt

Antibakteriální účinek výrobku je způsoben nanočásticemi stříbra (Ag), které zamezují bakteriálnímu dýchání a tím zabraňují jejich množení a přežívání. Výrobek má antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu bakterií a plísní. Certifikováno na bakteriích Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra jsou rozmíchány ve hmotě, ze které jsou vyrobena polyesterová mikrovlákna. Antibakteriální účinek je trvalý a nelze odstranit praním.

 • Fresh efekt

Nanočástice stříbra jsou součástí mikrovláken s drážkami, které napomáhají ke zvýšení propustnosti a odvádění tělesné vlhkosti.

 • UV efekt

UV záření neblaze působí na pokožku a přenáší teplo. Povrchová úprava příze UV filtrem snižuje teplotu pod povrchem a zabraňuje prostupu nežádoucího záření k pokožce.

 

 • všechny uvedené vlastnosti pleteniny jsou trvalé a neodstranitelné
 • pletenina s příjemným omakem.
 • antibakteriální certifikát - Protokol CHZ 09/0417
 • materiál vnější vrstva - 100% bavlna
 • materiál vnitřní vrstva - Antibabteriální pletenina (48% bavlna, 52% polyester (nanoAg))
6.73 EUR5.6 EUR
Zobrazit více
NovinkaVýprodejAkce

Hybridní rukavice jednorázové se složením 75% nitril a 25% vinyl. Certifikace EN455, EN420+A1:2012, EN374-2:2015-04, EN374-1:2017-01.

Bez pudru, nesterilní, obouruké. Rukavice je vhodná pro styk potravinami, mají normu pro chemické sloučenimy s normou EN455 je možné využívat rukavice ve zdravotnictví. 


Hybridní rukavici lze použít jako ochranu proti biologickým a chemickým rizikům, vodě i ušpinění.

 • Jednorázová rukavice není vhodná jako ochrana proti tepelným a mechanickým vlivům.
 • Neobsahuje silikon.
 • Skladujte na suchém a temném místě při teplotách 10–30 oC.
  Třída odolnosti 6.


Jednorázové rukavice SaniForm jsou určeny kromě výše uvedených odvětví také k jednorázovému použití pro úklidové firmy, i pro použití v domácnostech. V neposlední řadě nachází jednorázové rukavice své každodenní uplatnění v nejrůznějších stravovacích provozech, výrobnách lahůdek a rovněž při pultovém prodeji potravinářských výrobků.

15 EUR13.5 EUR
Zobrazit více
medisyner.cz

Specialista na cévní vstupy

Naše společnost se specializuje na žilní vstupy a jejich kompletní příslušenství od roku 2011Zdravotnické výrobky nabízíme v širokém sortimentu od českých i zahraničních výrobců a to především na střednědobé a dlouhodobé cévní vstupy. Prodej našich výrobků je vždy spojen s odbornou konzultací a navazuje na úzkou spolupráci s lékaři v celé České i Slovenské republice. V roce 2014 jsme otevřeli nové větší skladovací prostory v Třebíči a zajistili tak lepší dostupnost našich výrobků.

Od roku 2019 jsme držiteli certifikátu kvality ISO 13485:2016