Home Top menu Aktuality

Aktuality

Roztok KiteLock™ 4% Sterile Catheter Lock Solution je určen k zachování průchodnosti a snížení rizika bakteriální kolonizace a tvorby biofilmu v zařízeních pro centrální žilní přístup (CVAD).

VII. ročník Mezinárodní vědecké konference SPPK ,,Cévní vstupy ve světle současných doporučení. Stanovisko SPPK pro definici národních doporučených postupů cévních vstupů,, . Úspěšný kongres je za námi. Bylo plno a zájem o tuto oblast se razantně zvedá, což je pro pacienty skvělá zpráva. 


7.11.2023 Prednáškový sál NOU Bratislava , prihlášky na www.medilyst.cz . Akcia je konaná pod záštitou Spoločnosti pre porty a permanentné katétre.

 

Mezinárodní kongres WOCOVA 2024, je již s definitivní platností naplánovaný na 17.-19.4.2024. místem konání je Česká republika, konkrétně Praha.

Další informace ohledně místa konání a registrace budou upřesněny. Medisyner bude u toho!

Každoroční akce v Clarion Congress Hotel v Ostravě, které se účastní společnost SPPK (společnost pro porty a permanentní katétry) s již tradičním workshopem i přednáškami na téma cévních vstupů. Společnost MEDISYNER také nebude chybět, zastavte se u nás na stánku.....

Od roku 2020 je distributorem výrobku BIOPATCH pro Českou a Slovenskou republiku společnost Medisyner s.r.o.