Home Top menu O nás

O firmě MEDISYNER s.r.o.

Společnost MEDISYNER byla založena v roce 2011 a již od začátku svého působení se úzce zaměřuje na novinky v oblasti žilních vstupů a jejich kompletního příslušenství. Naše zkušenosti v tomto oboru ale sahají ještě hlouběji do minulosti. Zdravotnické výrobky nabízíme v širokém sortimentu od předních českých i zahraničních výrobců a to především se zaměřením na střednědobé a dlouhodobé cévní vstupy. V roce 2014 jsme otevřeli nové skladové prostory v Třebíči a zajistili tím tak lepší dostupnost našich výrobků pro všechny zákazníky v České republice. Ve stejném roce jsme založili na Slovensku partnerskou společnost MEDISYNER SK s.r.o., jejíž sídlo, včetně skladových prostor, je v Piešťanech.

Prodej našich výrobků je vždy spojen s odbornou konzultací a navazuje na úzkou spolupráci s lékaři v celé České i Slovenské republice.

Od roku 2019 jsme držiteli certifikátu kvality  ISO 13485:2016

 

Zdravotnické potřeby Eshop

V návaznosti na tyto dlouholeté zkušenosti, Vám nyní nabízíme i prodej vybraných zdravotnických potřeb pomocí našeho e-shopu. Průběžně se budeme snažit doplnit tento e-shop takovým sortimentem zdravotnických potřeb, abychom uspokojili Vaše požadavky k plné spokojenosti.

 

Společenská odpovědnost

Jako firma, dovážející hlavně výrobky pro onkologické pacienty, jsme si vědomi toho, že tito lidé procházejí velmi náročným životním obdobím a snažíme se jim alespoň prostřednictvím finančních příspěvků nadačním fondům pomoci. Ať už se jedná o dětské nebo dospělé pacienty, ti všichni se v takové situaci potřebují opřít o jakékoliv jistoty, známé, přátele a rodinu. Všem držíme palce a přejeme hodně zdraví!


Za tým pracovníků společnosti

Ing. Martin Čiháček - jednatel

 

Medisyner s.r.o.                                                                   

Kancelář: Lisabonská 799/8, Praha 9                                        

Sklad a účtárna: L.Pokorného 8/9, Třebíč                                  

IČO: 24815349                                                                       

DIČ: CZ24815349     

Medisyner SK s.r.o.

Royova 9, 921 01 Piešťany

IČ: 50002376     DIČ DPH: SK2120147546

Fotogalerie